Вторник 19.03.2024 10:49 |
Приветствую Вас Гость Главная | Регистрация | Вход | RSS |
Календар |
---|
« Март 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Вс | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
Статистика |
---|
Онлайн всего: 1 Гостей: 1 Пользователей: 0 |
|
Tetiy
Розклад руху автобусів
Послуги які надаються
пасажирам АС Тетіїв
|
Попередній продаж квитків
на проїзд в автобусах міжміських маршрутів - 15%.
|
Переоформлення квитків на проїзд в автобусах
міжміських маршрутів за бажанням пасажира - 5%.
|
Зберігання багажу в автоматичні камері схову (протягом доби) - 1 грн.
|
Інформація про державні
органи, які здійснюють захист прав споживачів
|
Начальник Автостанції «Тетіїв»
|
5-17-49
|
ВАТ Тетіївське АТП 13241
|
5-20-32, 5-18-13
|
Відділ по організації роботи Автостанції та державного контролю.
|
8 (044) 258-33-31
|
Тетіївське управління у справах захисту прав споживачів.
|
5-16-08
|
Київське обласне управління у справах захисту прав споживачів.
|
8 (044) 228-22-63
|
Розклад руху автобусів
з автостанції м.Тетіїв
Час відправлення
|
Маршрут
|
Час прибуття
|
На Київ
|
4:30
|
Тетіїв-Київ ч/з Володарку
|
7:00
|
5:00
|
Тетіїв-Київ ч/з Володарку
|
8:10
|
5:45
|
Тетіїв-Київ ч/з Володарку
|
8:20
|
5:55
|
Голодьки-Тетіїв-Київ
|
8:29
|
6:30
|
Тетіїв-Київ ч/з П’ятигори
|
9:20
|
6:35
|
Медівка-Оратів-Київ
|
9:20
|
7:15
|
Тетіїв-Київ ч/з Володарку
|
10:00
|
7:31
|
Степове-Київ
|
10:10
|
7:33
|
Іллінці-Київ
|
10:40
|
8:15
|
Тетіїв-Київ ч/з Володарку
|
10:45
|
8:25
|
Іллінці-Київ
|
11:05
|
9:00
|
Тетіїв-Київ ч/з П’ятигори
|
11:25
|
10:00
|
Тетіїв-Київ ч/з Володарку
|
12:30
|
11:20
|
Тетіїв-Київ ч/з Володарку
|
13:40
|
12:10
|
Іллінці-Київ
|
14:50
|
13:30
|
Тетіїв-Київ ч/з Володарку
|
16:30
|
14:25
|
Тетіїв-Київ ч/з Володарку
|
16:50
|
15:30
|
Тетіїв-Київ ч/з П’ятигори
|
18:50
|
16:40
|
Тетіїв-Київ ч/з Володарку
|
19:05
|
16:47
|
Голодьки-Тетіїв-Київ
|
19:28
|
17:00
|
Липовець-Київ
|
20:50
|
18:50
|
Іллінці-Київ
|
21:30
|
На Білу Церкву
|
8:00
|
Тетіїв-Біла Церква
|
9:10
|
10:15
|
Тетіїв-Біла Церква
|
11:40
|
15:00
|
Тетіїв-Біла Церква
|
16:10
|
16:30
|
Тетіїв-Біла Церква
|
17:50
|
з Києва
|
11:22
|
Київ-Іллінці
|
12:40
|
16:20
|
Київ-Іллінці
|
18:20
|
14:45
|
Київ-Липовець
|
17:10
|
По району
|
6:15
|
Тетіїв-Хмелівка
|
7:10
|
12:10
|
Тетіїв-Хмелівка
|
13:00
|
6:15
|
Тетіїв-Стадниця
|
17:00
|
12:50
|
Тетіїв-Стадниця
|
13:30
|
6:30
|
Тетіїв-Одайполе
|
7:30
|
8:00
|
Тетіїв-П’ятигори
|
8:30
|
11:10
|
Тетіїв-П’ятигори
|
11:40
|
12:20
|
Тетіїв-П’ятигори
|
12:50
|
6:25
|
Тетіїв-Горошків
|
7:35
|
12:25
|
Тетіїв-Горошків
|
12:50
|
6:50
|
Тетіїв-Кошів
|
7:40
|
11:00
|
Тетіїв-Кошів
|
11:30
|
14:50
|
Тетіїв-Кошів
|
15:30
|
6:55
|
Тетіїв-Черипин-Галайки
|
7:35
|
8:20
|
Тетіїв-Черипин-Галайки
|
9:50
|
13:05
|
Тетіїв-Черипин-Галайки
|
13:35
|
7:00
|
Тетіїв-Теліженці
|
7:38
|
12:55
|
Тетіїв-Теліженці
|
13:25
|
17:00
|
Тетіїв-Теліженці
|
17:35
|
9:50
|
Тетіїв-Скибинці
|
13:50
|
17:10
|
Тетіїв-Скибинці
|
17:30
|
12:50
|
Тетіїв-Скибинці
|
13:25
|
7:30
|
Тетіїв-Бурківці
|
8:00
|
12:00
|
Тетіїв-Бурківці
|
12:30
|
7:00
|
Тетіїв-Михайлівка
|
7:50
|
12:55
|
Тетіїв-Михайлівка
|
13:45
|
7:20
|
Тетіїв-Голодьки
|
13:20
|
17:05
|
Тетіїв-Голодьки
|
18:00
|
7:25,
8:35,
9:35,
10:35,
11:35,
12:35,
13:35,
14:35,
15:35,
16:35,
18:05
|
Денихівка
|
|
Розклад руху автобусів з м.
Києва (Автостанція «Південна»)
Час
відправлення
|
Маршрут
|
7:00
|
Київ-Іллінці
|
7:25 (крім неділі)
|
Київ-Тетіїв
|
8:15
|
Київ-Тетіїв
|
9:10
|
Київ-Тетіїв
|
10:10
|
Київ-Черепин
|
10:20
|
Київ-Тетіїв ч/з П’ятигори
|
11:00
|
Київ-Тетіїв
|
11:35 (субота)
|
Київ-Стадниця
|
12:10
|
Київ-Іллінці
|
12:10
|
Київ-Тетіїв
|
13:00 (крім п’ятниці)
|
Київ-Дібрівка
|
13:05
|
Київ-Тетіїв ч/з П’ятигори
|
13:10
|
Київ-Іллінці
|
14:05
|
Київ-Голодьки
|
14:45
|
Київ-Медівка
|
14:30
|
Київ-Тетіїв
|
15:10
|
Київ-Хмелівка
|
15:30
|
Київ-Тетіїв
|
15:45
|
Київ-Степове
|
16:00 (п’ятниця, неділя, понеділок)
|
Київ-Тетіїв
|
16:15 (п’ятниця, неділя)
|
Київ-Дібрівка
|
16:35
|
Київ-Тетіїв
|
16:50
|
Київ-Липовець
|
17:00
|
Київ-Степове
|
17:10
|
Київ-Іллінці
|
17:30
|
Київ-Стадниця
|
17:45
|
Київ-Тетіїв
|
18:10
|
Київ-Денихівка
|
18:10
|
Київ-Голодки
|
18:30
|
Київ-Липовець
|
18:45 (неділя)
|
Київ-Степове
|
19:10
|
Київ-Тетіїв
|
19:45
|
Київ-Тетіїв ч/з П’ятигори
|
19:55 (п’ятниця, субота, неділя)
|
Київ-Голодьки
|
|