Суббота
27.02.2021
08:52
Форма входу
Календар
«  Февраль 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Новости загрузка новостей...
Тетиев
rp5.ua
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всего ответов: 334
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Мини-чат
200

Tetiy

Информация о сайте

Сайт створено з просвітницькою метою, тому що: -"  тільки дивлячись у минуле ми можемо побачити своє майбутнє"


В часи нестабільності у суспільстві, хаосу у владних структурах держави, історична наука виступає одним із головних предметів, що формують у народу почуття патріотизму і національної свідомості. Відчуття вітчизни, розуміння складного шляху свого народу на теренах історії стають більш сприятливими після ознайомлення з історією землі - де народився і живеш, звідки родом твої діди -прадіди.

Тетіїв і Тетіївщина мають давню цікаву й багату минувшину, своєрідну сучасність. Становлення й розвиток наших земель нерозривно пов'язані із загальноукраїнською історією. Розташовані в центрі України, вони не раз переживали часи піднесення й руйнації, були свідками величних, і не зовсім, подій, відчули велич і руїну людської духовності.

Історія Тетіївщини, на жаль, не знайшла відображення у фундаментальних історичних дослідженнях, але вона дійшла до нас через народні легенди і перекази, сухі статистичні зведення, описи населених пунктів, дослідження краєзнавців. Ознайомлення з цими матеріалами дає підстави гордитися за свій край, свій народ, свої корені.

Вашій увазі пропонується «проект дослідження» різних матеріалів, авторів та видавництв  для роботи над історією нашого краю з дохристиянських часів і по сьогодення.

Матеріали на сайті подаються,як у текстовому матеріалі, так і у архівних даних, зокрема у розділі "Каталог файлів" викладено графічні матеріали грошових знаків, що  були запроваджені на Україні у різні часи.

Карти території України та окремих територій за поділом у зазначений в коментарях час.

Крім цього у матеріалах Ви можете знайти електронні книги з історії України, міфологію слов'ян реферати по краєзнавству та іншу прикладну літературу.
За матеріалами фотоальбомів  можна ознайомитися з історією міста та району у різні часи, зясувати та взнати історію храмів Тетіївщини ."людина, яка не знає свого минулого не заслуговує на майбутнє".
З побажаннями щодо наповнення сайту даними які Вас зацікавили пишіть  Tetiy@i.ua

з повагою,

адміністрація сайту.